trarenfaru

Hızlı İletişim !

Hızlı İletişim

Your message has been sent sucessfully

Elektrik ve Otomasyon Sistemleri

Elektrik ve Otomasyon Sistemleri

Tüm arıtma sistemlerinde işleyen süreçler, temel olarak birbiriyle bağımlı çalışmaktadır. Bu nedenle arıtma sistemleri birbiriyle uyumlu şekilde çalışmak zorundadır. Bu uyum iyi bir otomasyon çalışması ile sağlanabilmektedir. ARC su arıtma teknolojileri, imal ettiği tüm arıtma sistemlerinin elektrik otomasyon ihtiyaçlarını, kendi bünyesindeki elektrik otomasyon birimi vasıtasıyla karşılamaktadır. Bu da sisteme tamamen hâkim olma imkânı vermektedir. Otomasyon sistemleri ihtiyacınıza göre tasarladığımız su arıtma sistemlerinin bir unsurudur. Su arıtma sistemlerinin tasarımında, yasal yükümlülükler ve müşteri talepleri göz önünde bulundurularak su içeriğindeki parametrelerinin takibi, programlaması, ölçme ve kontrol ekipmanlarının montajı gibi tüm elektrik otomasyon işleri tarafımızca su arıtıma sistemlerinize uygulanabilmektedir. Tüm ölçüm ve kontrol sistemlerinin tek bir merkezden takibi ve yönetimi uygulamaları sayesinde her hangi bir noktadan veya ana sistemden bağımsız olarak da başlı başına pH, sıcaklık, debi, iletkenlik vb. ölçüm ve kayıt sistemlerini imalat ve kurulumunu yapabilmekteyiz.

 

Motor Kontrol Merkezi (MCC) Ve Kontrol Panelleri

Su tesisleri bünyesinde her kalitede suyun ihtiyaç duyulan ünitelere transferinin sağlanması amacıyla kullanılan transfer pompalarının projelendirme, taahhüt, otomasyon ve devreye alma süreçleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu sistemlerin kontrollerini sağlayan güç ve kontrol panelleri tarafımızca imal edilmekte, motor kontrol merkezleri tarafımızca oluşturulmaktadır.

#Elektrik ve Otomasyon Sistemleri #Su Arıtma Sistemleri #Soğutma Kuleleri #Eşanjör Sistemleri #Pompa Grupları #Çöktürme Havuzları #Sıyırıcı Sistemleri #Tufal Çukurları #Dinlendirme Havuzları #Kimyasal Şartlandırma #Kimyasal Arıtma #Otomasyon Scada Sistemleri #Borulama İşleri #Çelik Konstrüksiyon İşleri #İnşai İşler #Adana Su Arıtma Sistemleri #Soğutma Kuleleri #Eşanjör Sistemleri #Pompa Grupları #Çöktürme Havuzları #Sıyırıcı Sistemleri #İçme Suyu Arıtma #Atıksu Arıtma #Tufal Çukurları #Dinlendirme Havuzları #Kimyasal Şartlandırma #Kimyasal Arıtma #Otomasyon Scada Sistemleri #Borulama İşleri #Çelik Konstrüksiyon İşleri #İnşai İşler #Türkiye #İran #Irak #Rusya #Azerbaycan #Kazakistan #Kuveyt #Türkmenistan #İsrail #Tunus #Filistin #Ürdün #Iran #Iraq #Kuwait #Kazakhstan #Russia #Azerbaijan #Turkey #Turkmenistan #Jordan #Israel #Palestine #Tunisia #Adana #Adıyaman #Afyon #Ağrı #Amasya #Ankara #Antalya #Artvin #Aydın #Balıkesir #Bilecik #Bingöl #Bitlis #Bolu #Burdur #Bursa #Çanakkale #Çankırı #Çorum #Denizli #Diyarbakır #Edirne #Elazığ #Erzincan #Erzurum #Eskişehir #Gaziantep #Giresun #Gümüşhane #Hakkari #Hatay #Isparta #Mersin #İstanbul #İzmir #Kars #Kastamonu #Kayseri #Kırklareli #Kırşehir #Kocaeli #Konya #Kütahya #Malatya #Manisa #Kahramanmaraş #Mardin #Muğla #Muş #Nevşehir #Niğde #Ordu #Rize #Sakarya #Samsun #Siirt #Sinop #Sivas #Tekirdağ #Tokat #Trabzon #Tunceli #Şanlıurfa #Uşak #Van #Yozgat #Zonguldak #Aksaray #Bayburt #Karaman #Kırıkkale #Batman #Şırnak #Bartın #Ardahan #Iğdır #Yalova #Karabük #Kilis #Osmaniye #Düzce