Firmamız Hakkında

ARC SU ARITMA TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.


 HAKKINDA 

Arc Su Arıtma Teknolojileri, gelişmekte olan endüstriyel sanayinin su ihtiyacına yönelik projelendirilen su arıtma sistemlerini yüksek kaliteye en ekonomik biçimde sunmaktadır. Şirketimiz projelendirme, reverse osmosis, ultrafiltrasyon, yumuşatma, iyon giderme, filtrasyon sistemleri, deiyonize sistemler ve atık su arıtma sistemleri alanında uzmanlaşmıştır.

Amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek ve müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.


 FİRMA TARİHÇESİ 

Firmamız 2005 yılında kurulmuş olup, endüstriye yönelik arıtma ve şartlandırma konusunda uzmanlaşmıştır. Proses suyu arıtımı, atık su arıtımı ve geri kazanımı, su tesisleri projelendirme ve kurulumu, içme ve kullanma suyu hazırlama sistemleri alanında anahtar teslim proje ve uygulamalar yapmaktayız. Konusunda uzman mühendis kadrosu, teknik servisi ve imalat ekibi ile yurt dışı ve yurt içi projelerini titizlikle yürütmektedir. Tüm çalışanların katılımı doğrultusunda sürekli gelişimi ile müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetlerin sunulmasını hedefleyen ve kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız; mühendislik, proje, taahhüt, imalat, teknik servis konularında en iyi hizmeti sunmaktadır. Ters Osmoz Sistemleri, Reverse Osmosis, Ultra Filtrasyon Sistemleri, Aktif Karbon Filtrasyon Sistemleri, Endüstriyel Kummultimedya Sistemleri, Yumuşatma Sistemleri, İmalat ve Montaj hizmetinde Adana’da yerleşik firmamız 2000 m² depo ve imalat atölyesi, 500 m² idari binası, 700 m² açık alanı ile toplam 3.200 m² alanı ile sektöründe lider firmadır.


 FAALİYETLERİMİZ 

Projelendirme ve Mühendislik Hizmetleri

Kurulum – Montaj ve Devreye Alma

Süpervizörlük Hizmetleri

Anahtar Teslim Arıtma Tesisleri

Teknik Servis ve Bakım

Sosyal Medya Hesaplarımız

Haber Bülteni

Back to Top

Call Now Button
WhatsApp chat